TRFMA- Tesis yönetim Derneği 1 Yaşında

TRFMA -Tesis Yönetim  Derneği’ mizin 1. yıl kutlamasını 21 Aralık 2018 tarihinde Caddebostan Büyük Kulüp’de gerçekleştirdik.

Bu özel günümüzde  Derneğin Yönetimi, Dernek Üye firmalarının Üst Düzey Yöneticileri ve işbirliği anlaşması imzaladığımız Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi  Dekanı Prof. Dr. Harun Tanrıvermiş ve Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Yeşim Aliefendioğlu’nun katılımları bizi onurlandırdı.

21 Aralık 2018 Kuruluş yıldönümü etkinliğinde, Demos Fuarcılık ile 10 yıllık sözleşme imzalandı.
Demos Fuarcılık ve TRFMA iş birliğiyle 9-11 Mayıs 2018’de İstanbul Kongre Merkezi’nde ilki düzenlenen, FM Expo İstanbul “Bina ve Tesis Yönetim Fuarı” ve Türkiye Tesis Yönetim Konferansı” ‘nın  3-6 Nisan 2019 tarihinde, Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezinde 2.’si düzenlenecek.Etkinlikte aynı iş birliği devam edecek.

Plaket Töreni
Kutlamada, yeni üyelerimizden FMS Hizmet Yönetimi A.Ş. Ceo’su Ufuk İnce’ye plaket verildi. Aynı zamanda, 10 yıllık işbirliği sözleşmesi imzaladığımız, Demos Fuarcılık ve Organizasyon A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aslan ve Demos Fuarcılık ve Organizasyon A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sebahattin Aslan’a Onur Üyeliği Plaketi verildi. İşbirliği anlaşması yapılan Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Harun Tanrıvermiş ve Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Bölüm Başkan Yardımcısı Doç.Dr.Yeşim Aliefendioğlu’na Onur Üyeliği Plaketi verildi.

Pasta Töreni
Gecenin sonunda,davetlilerle beraber,TRFMA Yönetim Kurulu Eşliğinde mumlar üflendi.Pastayı Yönetim Kurulu Üyesi Sevilay Günlüler kesti.