28 Eylül 2019 Tesislerde Mekanik Tesisat Yönetimi

TRFMA&UTTMD işbirliğinde UTTMD’nin katkılarıyla gerçekleştirilen Mekanik Tesisat Yönetimi konulu eğitiminin 1. bölümü ile Clarion Hotel’de buluştuk. Alanında deneyimli olan Fieldco, Tesis teknik yönetimi ihtiyaçlarına etkin şekilde yardımcı olabilen Teknik Servis Yazılımını tanıttı. Devamında eğitmenimiz Sayın Bilal Çetinkaya yoğun ilgi gören bir eğitim verdi. Mekanik Tesisat Yönetimi – 1 takdimi ve interaktif soru cevap periyodu çok verimli geçti. Eğitimi düzenleyen ve katkı sağlayan UTTMD’ye Sayın Kemal Evdioğlu, Sayın Ali Güler, Büşra Yeşil ve katılım sağlayan dernek üyelerimize, bu muhteşem organizasyon için çok teşekkür ederiz.

24 Ağustos 2019 Tesislerde Gürültü Kontrolü Eğitimi

TRFMA&UTTMD İşbirliğinde UTTMD’nin katkılarıyla düzenlenen eğitimlerimiz devam ediyor. 24 Ağustos 2019 Cumartesi günü “Tesislerde Gürültü Kontrolü” eğitimi ve “Tesislerde Kireç Önleme Sistemleri” seminerinde buluştuk. Oldukça seçkin bilgi ve uygulama örnekleri içeren soluksuz izlediğimiz bir eğitim ve seminer gerçekleştirildi. Alanında başarılı ve duayen Sayın Mimar Korhan Işıkel’in etkili sunumu büyük ilgi çekti. Gürültü insan sağlığını etkileyen, çalışanların verimliliğine ve iş güvenliğine önemli etkileri olan en önemli konulardan biri. Gürültüyü,sesi ve sesin yapısını tanıyarak bilimsel uygulamalar ile en aza indirgeyecek yöntemlerle, tesis inşasından sonra gürültüyü azaltmak zorunda kalan tesislerin çok zor aşamalardan geçtiğini öğrendik.

“Tesislerde Kireç Önleme Sistemleri” semineri ile kireçlenmeye karşı KalGUARD sisteminin sunduğu etkili çözüm hakkında bilgi sahibi olduk. Bu güzel seminer ve eğitim süresince kusursuz servis veren Hilton İstanbul Maslak oteli çalışanlarına, Eğitmenlere, katılımcılara ve işbirliği için UTTMD’ye teşekkür ederiz.

26 Temmuz 2019 Siber Güvenlik Eğitimi

TRFMA&UTTMD işbirliğinde UTTMD katkılarıyla gerçekleştirilen eğitimlerimizin ilkini Pera Palace Hotel Taksim’de gerçekleştirdik. Üyelerimizden yoğun katılımın olduğu eğitimde yeni gelişmelerle beraber, internet kullanımında güvenliğimiz için gereken önlemler konusunda bilgileri öğrendik. Eğitmen Caner Filibelioğlu’na paylaşmış olduğu bilgiler için teşekkür ederiz.

19 Şubat 2019 Sıfır Atık Projesi Bilgilendirmesi

İstanbul Valiliği Çevre ve Şehircilik il Müdürlüğü ve A Plus firması tarafından verilen eğitime yüksek katılım oldu.


11 Aralık 2018 –Enerji Piyasaları, Yenilenebilir Enerji Sistemleri, Enerji Verimliliği, Yeşil Binalar ve Atık Yönetimi

 Enerji Piyasaları, Yenilenebilir Enerji Sistemleri, Enerji Verimliliği, Yeşil Binalar ve Atık Yönetimi” konularında  ENR-G Enerji Yönetimi Danışmanlık A.Ş. ve Boğaziçi Üniversitesi EPAM, Enerji Politikaları Araştırma Merkeziuzmanları tarafından verilen eğitime, Üye firmalarımızın yönetici ve çalışanları katılım sağlamıştır. Eğitim sonunda tüm katılımcılara, “TRFMA-Tesis Yönetim Derneği  Eğitim Katılım Belgesi” verilmiştir. Eğitime katkı sağlayıp bizimle bilgilerini paylaşan,değerli hocalarımıza, Prof.Dr.Gürkan Kamburoğlu, Prof.Dr.Cem Avcı,Sn Haluk Sayar, Dr.Gülcemal Alhanoğlu, Dr.Emre Çamlıbel’e, ev sahipliği yapan TRFMA Yönetim Kurulu Sekreteri Tepe Servis Miktat Kuzhan’a, ve yoğun ilgi gösteren katılımcılarımıza teşekkür ederiz.