TRFMA, Global FM’e üye oldu.

TRFMA, uluslararası FM dernekleri ile ilişkisini geliştirmesi, Türkiye’yi temsil etmesi ve dünya FM pazarlarındaki gelişmeleri daha yakından takip edebilmek için Global FM’e üye olmuştur.

17 Mayıs 2006’da Avustralya’da kurulan Global FM’in üyeleri arasında, Amerika’dan IFMA, Brezilya’dan ABRAFAC, İngiltere’den IWFM(Eski adı ile BIFM), Macaristan’dan HFMS, Birleşik Arap Emirliğinden MEFMA, Güney Afrika Cumhuriyet’inden SAFMA, Avustralya’dan FMA ve Yeni Zelanda’dan FMANZ gibi Uluslararası Tesis Yönetim Dernekleri yer almaktadır.

Dünya FM Günü ve GFM Mükemmellik Ödülleri gibi faaliyetleri olan, Global FM uluslararası tesis yönetim derneklerinin bir iletişim ve bağlantı platformu olmakla birlikte, Dünyadaki FM Dernekleri ve de dünyanın dört bir yanındaki profesyonel tesis yöneticileri arasında daha fazla iletişim sağlamak için düşünülen bir projedir.

Global FM’e üye olmamızı öneren TRFMA Kurucu Başkanı Sn. Levent Alatlı’ya, Global FM’de TRFMA’yı temsil edecek Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Gökçenur Çelebioğlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Altınay Gökşin’e, Global FM ailesine bizi kabul eden, Global FM Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Duncan Waddell ile beraberindeki Global FM Yönetim Kurulu Üyelerine, teşekkürlerimizi sunarız.