TESİS YÖNETİM İSTİHDAM HEDEFLİ EĞİTİM PROGRAMI İLK MEZUNLARINI VERDİ!

TRFMA Tesis Yönetim Derneği, Boğaziçi Yönetim AŞ, Enstitü İstanbul İSMEK ve İBB Bölgesel İstihdam Ofisi’nden Tesis Yönetimi Sektörüne Eğitimli İş Gücü Desteği

Tesis yöneticiliği sektörüne eğitimli personel desteği vermek amacıyla TRFMA Tesis Yönetim Derneği, Boğaziçi Yönetim AŞ, Enstitü İstanbul İSMEK ve İBB Bölgesel İstihdam Ofisi iş birliğiyle geliştirilen eğitim programlarından “Tesis Yönetimi Eğitim Programı”, ilk mezunlarını verdi. Eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcılara, 16 Haziran tarihinde, Enstitü İstanbul İSMEK Büyük İstanbul Otogarı Eğitim Merkezi’nde düzenlenen törenle sertifikaları verildi.

Törene, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Zeynep Neyza Akçabay, TRFMA Tesis Yönetim Derneği Başkanı Erhan Demirtaş ve Boğaziçi Yönetim AŞ Genel Müdürü Ethem Pişkin’in yanı sıra Enstitü İstanbul İSMEK ve İBB Bölgesel İstihdam Ofisi yöneticileri de katıldı. 

TRFMA Tesis Yönetim Derneği, Boğaziçi Yönetim AŞ ve Enstitü İstanbul İSMEK iş birliği ile “Tesis Yönetimi Eğitim Programı” hazırlandı. Günümüzün önemli kariyer alanlarından biri olan tesis yöneticiliği alanında çalışmak isteyenler için “Toplu Yapı Tesis Yöneticiliği” ve “Tesis İşletmeleri Yöneticiliği” programları geliştirildi.

Bu süreçte, TRFMA Tesis Yönetim Derneği olarak, üye firmalarımızın katkılarıyla eğitmenler eğiticinin eğitimi ve saha gezilerini gerçekleştirdi.

Ayrıca, TRFMA Tesis Yönetim Derneği üye firmalarımızın insan kaynakları uzmanlarından oluşan ”TRFMA Eğitim Komitesi” tarafından eğitimlere başvuran tüm adaylar ile mülakatlar gerçekleştirildi.

TRFMA Tesis Yönetim Derneği Başkanı Sn. Erhan Demirtaş başta olmak üzere dernek olarak sektörü geliştirmek, katkı sağlamak ve eğitim olanaklarını artırmak için gayretlerimizin ve desteklerimizin devam edeceğini belirtmek isteriz.

Sertifika almaya hak kazanan katılımcılarımıza iş yaşamlarında başarılar diliyoruz.