2022 GENEL KURUL TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK.

TRFMA 2022 yılı Genel Kurulu yapıldı. İbrahim Bozan Başkan seçildi.

Tesis Yönetim Sektörünün önde gelen ulusal, uluslararası ve kamuya ait tesis yönetim firmalarının üyesi olduğu, kısa adı TRFMA olan Tesis Yönetim Derneği’nin 2022 yılı olağan seçimli Genel Kurulu, 28 Şubat 2022 tarihinde yapıldı. TRFMA Tesis Yönetim Derneği 2022-2023 Başkanı olarak, Ağaoğlu Yönetim Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Bozan seçildi.

TRFMA Tesis Yönetim Derneği 2022-2023 dönemi Yönetim Kuruluna İbrahim Bozan ile birlikte Altınay Gökşin, Erhan Demirtaş, Miktat Kuzhan, S. Rengin Ağılönü, Ufuk İnce ve Bülent Gülcan seçildi. Yönetim Kurulu yedek üyeliklerine Ömer Terzi, İlhan Aydın Kartal, Özkan Öztürk, Zafer Başel, Mehmet Danyeli, Emre Şener ve Hakan Kaya seçildi.

Denetim Kuruluna Nazlı Uzunlar Aydın, Alp Parmaksızoğlu, Bora Koçak seçildi. Denetim Kurulu yedek üyeliklerine Hüseyin Çoban, Sevilay Günlüler ve Bülent Doğru seçildi. Disiplin Kuruluna Ethem Pişkin, Esra Şahin ve Evren Tüfekçioğlu seçildi. Disiplin Kurulu yedek üyeliklerine Erdal Karaca, A. Eren Özenli ve Uğur İnce seçildi.

Genel Kurul kapanışında; 2022-2023 Dönemi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Bozan teşekkür konuşması yaptı, geçmiş dönem Yönetim Kurulu Üyeleri Sevilay Günlüler, Hüseyin Çoban ve Ömer Terzi’ye geçmiş dönemlerdeki hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.