Tesis Yönetim Derneği, TRFMA Kuruldu.

Sürekli büyüyen ve gelişen yapısıyla Türkiye’nin en fazla istihdam sağlayan sektörlerinin başında gelen, Tesis Yönetim sektörünün önde gelen 15 firması bir araya gelerek, kısa adı TRFMA olan TESİS YÖNETİM DERNEĞİ’ni 21.12.2017 tarihinde kurmuştur.

 

 

 

 

 

 

 

 


EuroFM Başkan Yardımcısı Türkiye Tesis Yönetim Derneği ile buluştu.

EuroFM Başkan Yardımcısı Goran Milanov, resmi olarak yeni kurulmuş olan, TRFMA, Türkiye Tesis Yönetim Derneği ile toplandı. TRFMA yakın gelecekte EuroFM’e üye olmayı istemekte ve Bulgaristan’ın Sofya şehrinde düzenlenecek olan EFMC 2018, Avrupa Tesis Yönetim Konferansına da katkıda bulunacaktır.

EuroFM’de yakın bir gelecekte TRFMA ile işbirliği yapmak istemekte ve muhtelif Tesis Yönetim projelerinde birlikte verimli çalışma yapmayı beklemektedir.

EuroFM Haber Linki : https://eurofm.org/index.php/news/item/272-vice-chair-eurofm-meets-turkish-fm-association

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EuroFM Başkan Yardımcısı Goran Milanov ve TRFMA Başkanı Levent Alatli


Demos Fuarcılık ile İşbirliği Anlaşması imzalandı.

Tesis Yönetim Derneği, TRFMA ve Türkiye fuar sektörünün en deneyimli firmalarından olan Demos Fuarcılık ile bir işbirliği protokolü imzalamıştır. Bu sayede ilk olarak 2018 yılı Mayıs ayında “FM EXPO ISTANBUL BİNA VE TESİS YÖNETİM FUARI” ve “TRFMA TÜRKİYE TESİS YÖNETİM KONFERANSI” beraber düzenlenecektir.

Bundan sonraki yıllarda da bu işbirliği protokolü kapsamında sürdürülecek olan fuar ve konferans ile Türkiye Tesis Yönetim sektörünün gelişmesi sağlanacaktır.  Türkiye’nin önde gelen Tesis yönetim ve hizmet firmalarının katılacağı, FM EXPO İSTANBUL fuarı sektörün tüm oyuncularını bir araya getirecek, yeni müşteriler ve iş ilişkileri kazandıracaktır.  TRFMA Türkiye Tesis Yönetim konferansında sektörün sorunlarının yanı sıra Tesis yönetiminde gelişen yöntemler ve yeni teknolojiler tartışılacaktır.